Przyjął szczepienie i zbadał poziom przeciwciał. Wyniki zaskoczyły nawet jego

Psychoterapeuta Maciej Roszkowski postanowił zrobić eksperyment i zbadał przeciwciała w różnym przedziale czasowym. Wyniki są zaskakujące.

Fot. Shutterstock

Na początek Pan Maciej postanowił zrobić poziom przeciwciał przed szczepieniem, by upewnić się, że nie chorował. Zgodnie z oczekiwaniami poziom przeciwciał Igm i Igg dał wynik negatywny.

7 stycznia przyjął szczepionkę, a trzy tygodnie później wykonał test. Wynik przeciwciał po pierwszej dawcy wynosił 32,6 AU/ml. To jednak nie wszystko. Dwa tygodnie po drugiej dawce psychoterapeuta powtórzył test. Tym razem poziom przeciwciał wynosił aż 6284,40 AU/ml, co znacznie przewyższa poziom przeciwciał u ozdrowieńców.

Pan Maciej postanowił kontynuować test, by sprawdzić, jak długo utrzyma się odporność. „Po 49 dniach od pierwszej dawki i 28 dniach od drugiej poziom przeciwciał igg neutralizujących nadal ekstremalnie duży 5186,60 AU/ml (100 razy ponad minimum) i znacznie przewyższa maxima osób po przechorowaniu.

Jednak w porównaniu do poprzedniego badania, które wykonałem 35 dni od pierwszej dawki i 14 dni od drugiej dawki, czyli 14 dni temu nastąpił spadek o 1/6. Jest to zgodne z przewidywaniami. Teraz powinno zrobić się plateau z lekkim spadkiem przez najbliższe kilka miesięcy” – napisał psychoterapeuta na Facebooku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c