Przyjechał do Polski i urządził szaleńcy rajd po Targówku

Pewien młody cudzoziemiec rozpoczął okres świąteczny od wypicia z kolegą alkoholu i rajdu ulicami Targówka. Zamiast prezentów od mikołaja otrzyma rózgę od policjantów.

Fot. Shutterstock

Strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego, którzy w nocy patrolowali Targówek, zauważyli na ul. Wincentego „dziwnie” jadący samochód marki chevrolet. Pojazd co chwilę przyspieszał, to znów gwałtownie hamował, a na rondzie Żaba zawrócił i zmienił pasy ruchu bez włączania kierunkowskazów.

Auto zatrzymało się nieopodal stacji benzynowej. Wówczas funkcjonariusze podjęli interwencję. Strażnicy miejscy podeszli do auta. W środku byli kierowca i pasażer. Obaj mężczyźni to 24-letni obcokrajowcy. W czasie rozmowy z kierowcą strażnicy poczuli od niego zapach alkoholu. Na miejsce wezwano patrol policji. Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do komisariatu policji na Bródnie. Tam kierującego przebadano na trzeźwość – wynik 1,5 promila (0.63 mg/l) alkoholu w wydychanym powietrzu. Dalsze czynności prowadzi już policja.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c