Puszki flaczków i bigosu, a w nich… amfetamina. Wpadli przez daty ważności

Fot. Policja

Fot. Policja

Flaczki, bigos i fasolka po bretońsku. Wszystko zjedzone! Zamiast smakowitej zawartości znaleziono amfetaminę. Funkcjonariusze dostali informację, że do Wielkiej Brytanii trafią duże ilości narkotyków. CBPŚ razem z Izbą Celną skontrolowali bagaże w jednym z autobusów stojących przed Pałacem Kultury i Nauki.

Uwagę funkcjonariuszy przykuły niepozornie wyglądające puszki. Nie miały one ani daty produkcji ani też daty przydatności do spożycia. W środku była amfetamina obsypana mieszaniną pieprzu, soli i kawy. Najprawdopodobniej po to, by zmylić psy policyjne, które czując kawę nie wykrywają narkotyków.

Funkcjonariusze zatrzymali 61 – letniego mężczyznę. Postawiono mu zarzut usiłowania przemytu znacznych ilości narkotyków. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności. Po zatrzymaniu okazało się, że jest poszukiwany 4 listami gończymi.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.