Rada rodziców zaapelowała do ZDM o budowę chodnika. ZDM: „Nie posiadamy środków finansowych na przebudowę infrastruktury”

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 58 im. Tadeusza Gajcego na Targówku wystosowała do ZDM pismo, w którym prosi o zbudowanie 100 metrowego chodnika. ZDM mówi, że widzi problem, ale nie ma pieniędzy, ale jakby udało się dostać to rozważy przebudowę.

Fot. Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 58 im. Tadeusza Gajcego

Ten łącznik pomiędzy przystankiem autobusowym a ul. Mieszka I, w postaci chodnika jest w tym miejscu bardzo potrzebny, bo boimy się o bezpieczeństwo naszych dzieci. To ogromnie niebezpieczny odcinek, po którym muszą chodzić dzieci, matki z wózkami. Idąc ul. Ziemowita.” – mówi w rozmowie z Portal Warszawski dyrektor szkoły, pani Wiesława Dziklińska.
Sprawa jest bulwersująca, tym bardziej że na ten rok przy ulicy Łabiszyńskiej (Targówek) przewidziano z Budżet obywatelski w Warszawie milion złotych na zbudowanie 700 metrowego odcinka drogi rowerowej

A co tam słychać w sprawie chodnika? Bez zmian. Nas zafrasowało ostatnie zdanie” – piszą rodzice

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c