Radio Maryja promuje książkę negującą istnienie pandemii

Strona internetowa Radia Maryja w Chicago wśród swojej listy polecanych produktów opublikowała książkę „Fałszywa pandemia”. Publikacja promuje tezę, ze pandemia nie istnieje. Ani w Polsce, ani w innych częściach świata. 

Centralny Szpital Kliniczny MSWiA. Fot. Jacek Dominski/REPORTER

Duży odsetek Polaków zamieszkało tereny Chicago. W związku z tym Radio Maryja utworzyła tam też swoje centrum. W związku z tym założyła witrynę internetową, która przeznaczona jest między innymi do zbierania datków i sprzedaży produktów. Wśród nich znajdują się polecane książki.

Na stronie internetowej obecnie widnieje 8 tytułów, na które zwraca uwagę radio ojca Rydzyka. Pięć z nich ma charakter religijny. Ale jeden tytuł zaskakuje. Jest to „Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy”, który nawiązuje do tezy, że epidemii nie ma i nie było, a zgony mieszczą się w granicach sezonowej grypy.

Nie wiadomo dlaczego Radio Maryja poleca tę książkę. Natomiast od początku pandemii, radio krytykuje ograniczenia dotyczące liczby osób przebywających w kościołach, a sam Tadeusz Rydzyk chętnie zapraszał wiernych na  wydarzenia organizowane przez radio. Wśród nich był piknik w Toruniu, przed którym o. Rydzyk napisał słynne „Wierzymy bardziej  wirusa czy w Chrystusa?”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c