Radny Lasocki złozył mandat. Ma ku temu ważny powód

Dotychczasowy radny Warszawy, a wcześniej radny Pragi-Południe Dariusz Lasocki po 10 latach pracy w stołecznym samorządzie złożył mandat. Został wyznaczony przez Andrzeja Dudę na członka PKW. Radny Lasocki był blisko Warszawy i warszawiaków, aktywnie brał udział w życiu miasta i często krytykował  politykę stołecznego ratusza. 

Fot. Dariusz Lasocki / Facebook

„W odpowiedzialności za decyzję większości parlamentarnej, mając na uwadze dzisiejszą uroczystość i wręczenie przez pana prezydenta postanowienia o powołaniu mnie do PKW, żeby nie było żadnej wątpliwości co do mojej bezstronności i apolityczności, zrezygnowałem z mandatu radnego miasta stołecznego Warszawy” – oświadczył Dariusz Lasocki.

„To kolejny etap państwowej pracy, który przyjmuję z dużą odpowiedzialnością. Bardzo dziękuję posłom, którzy głosowali za moją kandydaturą, jak i panu prezydentowi, który dzisiaj wręczył mi postanowienie” – powiedział.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.