Radny z Ochoty złożył apel o uchylenie uchwały Rady Warszawy w kwestii wprowadzenia płatnego parkowania na Ochocie

Kolejna osoba tym razem Radny z Ochoty złożył apel o uchylenie uchwały Rady Warszawy w kwestii wprowadzenia płatnego parkowania na Ochocie. Jak mówi Radny, Mieszkańcy czują się oszukani.

Konsultacje społeczne są od tego aby każdy Mieszkaniec miał prawo wypowiedzieć się na przygotowane przez miasto propozycje. Jeżeli jednak miasto w czasie konsultacji ukrywa znaczące zmiany na temat których Mieszkańcy nic nie wiedzą to czy takie konsultacje są coś warte?” – mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce Radny Ochoty Cezary Król.

Jak mówiłem tak zrobiłem. Dziś pokuśtykałem do #Biura_Wojewody_Mazowieckiego i podobnie jak KORWiN – Warszawa także złożyłem #apel o #Uchylenie uchwały Rady m.st. Warszawy w kwestii wprowadzenia płatnego parkowania na Ochocie. Nie pozwolę aby nikt z Mieszkańców Stolicy był przez osoby zarządzające naszym miastem okłamywany !!!

A tak należy uznać #POMINIĘCIE w czasie konsultacji społecznych chęci wprowadzenia opłaty za abonament obszarowy a tym bardziej TAK WYSOKIEJ! Więc powiedzcie mi czy może ktoś….zapomniał o takim szczególe … Przecież to taki drobny szczegół ze mógł wszystkim po kolei organom miasta i osobom odpowiedzialnym za to po prostu ….umknąć ….
Jednoczenie chce ustalić kto i w którym momencie wprowadził wysokość takiej opłaty, która oczywiście bez żadnych oporów przegłosowała Rada Warszawy w tym …nie dopuszczając do głosu podczas obrad online Radnych dzielnicy Ochota! Dlatego wysłałem maile do Zarząd Dróg Miejskich Warszawa i Miasto Stołeczne Warszawa powołując się na stosowna ustawę o podanie informacji publicznych dotyczących tej kwestii! Jeśli coś tworzymy to raczej wspólnie, to rozmawiając o wszystkim i słuchając wszystkich a nie ukrywamy niewygodne dla innych fakty, aby nie usłyszeć zdecydowanego sprzeciwu!” – pisze Radny Ochoty Cezary Król

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c