Rafał Trzaskowski i jego zastępcy pokazali oświadczenia majątkowe. Jakie są zarobki w warszawskim ratuszu?

Prezydent stolicy zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami złożył oświadczenie majątkowe. Swoje ubiegłoroczne dochody do wiadomości publicznej pokazali również jego zastępcy.

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski opublikował swoje oświadczenie majątkowe na stronach miasta.

Z oświadczenia majątkowego za rok ubiegły wynika, że Trzaskowski osiągnął przychód w wysokości ponad 151 tysięcy złotych. To kwota, która uwzględnia przychód z tytułu piastowania funkcji w stołecznym urzędzie miasta.

Z kolei ponad 50 tysięcy złotych zyskał z wynajmu mieszkania, zaś za wykłady w Collegium Civitas otrzymał przychód w wysokości 46 tysięcy złotych. Łącznie przedstawiciel warszawskich władz wykazał dochód na kwotę ponad 248 tysięcy złotych.

Jak na tle Trzaskowskiego wypadają jego zastępcy? Wiceprezydent Robert Soszyński zarobił w urzędzie miasta 278 tysięcy złotych, z wynajmu mieszkania uzyskał przychód wynoszący ponad 31 tysięcy, zaś za pracę Radzie Nadzorczej Kolei Mazowieckich otrzymał ponad 52 tysiące złotych. Łącznie za rok ubiegły Soszyński wykazał przychód na kwotę ponad 362 tysięcy złotych.

Drugi z wiceprezydentów zarobił w roku ubiegłym ponad 315 tysięcy złotych, z czego jako członek Rady Nadzorczej TBS Warszawa Południe zyskał ponad 41 tysięcy złotych. To wszystko dało łączny wynik ponad 357 tysięcy złotych.

Z kolei wiceprezydent stolicy Renata Kaznowska wykazała w opublikowanym oświadczeniu majątkowym, że w roku ubiegłym otrzymała ponad 325 tysięcy złotych, z czego ponad 57 tysięcy to kwota za piastowanie funkcji w radzie nadzorczej Miejskiego Przedsiębiorstwa Realizacji Inwestycji.

Ostatni z wiceprezydentów Paweł Rabiej wykazał dochód z tytułu pełnienia funkcji oraz innych źródeł związanych z prawami autorskimi na kwotę ponad 288 tysięcy złotych.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c