Ranne dziecko radiowozem odwieźli do szpitala

Jak niebezpieczne może być wożenie dziecka rowerem mimo zainstalowania fotelika przekonała się pewna mieszkanka Wilanowa, która w sobotę 25 lipca wybrała się na bulwary. Wycieczka skończyła się wypadkiem, w którym ucierpiała dziewczynka.

Fot. Straż Miejska

Do strażników miejskich, którzy około godz. 20 patrolowali bulwary podjechał zdenerwowany rowerzysta. Mężczyzna poinformował, że na Płycie Desantu zdarzył się wypadek. Jego żona wiozła córkę w foteliku zamontowanym na kierownicy. Nagle nóżka dziecka wkręciła się w szprychy. Strażnicy natychmiast wsiedli do radiowozu i pojechali na miejsce zdarzenia. Czteroletnia dziewczynka zanosiła się płaczem. Jej stopa była bardzo spuchnięta i poraniona. Matka dziewczynki była w szoku. Na miejscu był małżonek. Powierzono mu opiekę nad rowerem żony. Żeby nie tracić czasu dziecko i jego matkę strażnicy zabrali do radiowozu i zawieźli na sygnałach do szpitala dziecięcego przy ulicy Kopernika, gdzie maluchem zaopiekował się personel medyczny izby przyjęć.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c