Ratował ludzkie życie. Wysiadając z karetki został pobity

Policjanci z wydziału prewencji zatrzymali i obezwładnili 34-letniego mężczyznę, który wczoraj po południu kilkukrotnie uderzył ratownika medycznego przed szpitalem w Piasecznie. Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego jeszcze dziś przedstawią mu zarzuty za naruszenie nietykalności cielesnej i kierowanie wobec ratownika gróźb karalnych.

Fot. Wikipedia

Fot. Wikipedia

Wczoraj po 17.00 ratownik medyczny, wysiadający z karetki pogotowia przed szpitalem w Piasecznie, został zaatakowany przez 34-letniego mężczyznę. Napastnik kilkukrotnie uderzył ratownika pięścią w twarz. W pobliżu miejsca zdarzenia znajdowali się akurat dwaj policjanci z wydziału prewencji, którzy natychmiast zareagowali i błyskawicznie obezwładnili napastnika.

Funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego jeszcze dziś przedstawią 34-letniemu mieszkańcowi powiatu piaseczyńskiego zarzuty zarówno za naruszenie nietykalności cielesnej, jak i za kierowanie gróźb karalnych wobec ratownika.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.