Ratowanie małego serca Filipka stoi pod znakiem zapytania! Linie lotnicze odmówiły transportu na operację w USA

Ratowanie małego serca Filipka stoi pod znakiem zapytania! Na drodze pojawił się poważny problem – linie lotnicze odmówiły transportu na operację w USA, w ramach regularnego połączenia. 

Fot. Siepomaga.pl

Niezbędny jest specjalistyczny transport medyczny. Koszt to ponad milion złotych! Na ten moment potrzebujemy przeszło 500 tysięcy, na przewóz w jedną stronę. Kwota zbiórki została zwiększona o niezbędne środki. Mama błaga o pomoc! Bez samolotu, w którym Filip będzie bezpieczny, jedyna szansa na ratowanie życia, przepadnie.

Do końca zbiórki niewiele czasu. Wylot za kilka tygodni… Stan Filipka gwałtownie się pogarsza. Wysokie temperatury spowodowały, że serce się poddaje. Siniejąca skóra i puchnące ciało to sygnał alarmowy! Mały organizm ma coraz mniej sił do walki…

LINK do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/filip-serce?fbclid=IwAR2hvrmXU82Tg_gnytKcdw5eIvWGCIBgM7rngYj0bZ34cdnQZ9ZPjg73EYQ


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.