Ratusz dzielnicy wymyślił konkurs na nazwę dla domu kultury

Nowo powstałe Ursynowskie Centrum Kultury szuka nazwy. Dzielnica ogłosiła na nią konkurs, który będzie trwał do 27 września. 

By Adrian Grycuk – Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=37797209

W końcu powstał dom kultury na Ursynowie, który znajduje się tuż obok ratusza, przy ulicy Gandhi. Ursynowskie Centrum Kultury jest gotowe do użytkowania, jednak brakuje mu nazwy. Burmistrz Robert Kempa wpadł więc na pomysł żeby to  mieszkańcy zdecydowali jak się będzie nazywać. Ogłosił konkurs, o którym napisał na swojej stronie na Facebooku.

Konkurs już ruszył, a swoje propozycje można składać na stronie internetowej. Zostaną wybrane trzy najlepsze propozycje, które wybirze komisja radnych i urzędników. Następnie ostatnie słowo będzie należało ponownie do mieszkańców. Autor wygranej propozycji dostanie nagrody w postaci gadżetów związanych z dzielnicą i zaproszenia na pierwszy cykl organizowanych przez dom kultury wydarzeń.

Burmistrz Ursynowa już docenił twórczość obywateli.

„Chciałem podziękować osobie, która zaproponowała, aby UCK nosiło nazwę „Kępuś” 😀😀😀
Wiedziałem, że część z Was wykorzysta konkurs na nazwę do dobrej zabawy i o to chodzi 😊 Wasza kreatywność jest imponująca W 4 godziny 159 propozycji”
-napisał.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c