Ratusz tłumaczy Rafała Trzaskowskiego z nieobecności na obchodach Bitwy Warszawskiej. Internauci nie pozostawiają suchej nitki na prezydencie Warszawy

Karolina Gałecka, rzecznik stołecznego ratusza tłumaczy absencję Rafała Trzaskowskiego na obchodach Bitwy Warszawskiej. Wypowiedź skomentowało już wielu polityków.

Według stołecznego ratusza prezydent Rafał Trzaskowski nie dostał zaproszenia na państwowe obchody stulecia Bitwy Warszawskiej.

Odpowiedź ta nie satysfakcjonuje jednak komentujących sprawę. Błażej Poboży, wiceminister MSWiA odpowiedział, że Rafała Trzaskowskiego nie było na żadnych obchodach, nawet tych organizowanych przez władze Warszawy.

Również i mieszkańcy Warszawy nie pozostawiają suchej nitki na prezydencie Warszawy. W komentarzach piszą, że warszawiacy nie potrzebowali zaproszenia i przypominają, że prezydent oficjalnie był na urlopie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c