Rekordowa kara! Mężczyzna będzie musiał zapłacić 45 tysięcy złotych!

11 mieszkańców powiatu przasnyskiego, na podstawie Decyzji Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Przasnyszu, z dnia 8 kwietnia 2020 roku, zostało ukaranych karami pieniężnymi za niestosowanie się do ograniczeń, nakazów i zakazów obowiązujących w walce z epidemią wywołaną przez COVID-19.

11 mieszkańców powiatu przasnyskiego, na podstawie  Decyzji Państwowego  Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Przasnyszu, z dnia 8 kwietnia 2020 roku,  zostało ukaranych karami pieniężnymi za niestosowanie się do ograniczeń, nakazów i zakazów obowiązujących w walce z epidemią wywołaną przez COVID-19.

    Zgodnie z decyzją  Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Przasnyszu, karami pieniężnymi w kwocie  5, 10, 20 i 25 tyś. złotych  zostało ukaranych, aż 11 mieszkańców powiatu przasnyskiego. Największe dwie kary pieniężne w kwocie 20 i 25 tyś. złotych, będzie musiał zapłacić 35 letni mieszkaniec Chorzel, który  dwukrotnie złamał obowiązujące go przepisy w okresie odbywania  kwarantanny domowej.

    W sumie ukarane osoby,  na podstawie Decyzji Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Przasnyszu,  muszą zapłacić kwotę 130 tyś. złotych.

 APELUJEMY!  o rozsądek i podejmowanie wspólnych wysiłków w celu zahamowania rozwoju wirusa. Bądźmy ostrożni i stosujmy się do obowiązujących zasad!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c