Rekordowa liczba zakażeń! Wiceminister zdrowia o szczegółach!

Wiceminister zdrowia przekazał dziś w rozmowie z Interią złe wiadomości- dziś padł kolejny rekord nowej liczby zakażeń koronawirusem w Polsce. Jak dodał, dochodzimy do szczytu czwartej fali. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Dziś w rozmowie z Interią Waldemar Kraska mówił o sytuacji pandemicznej w kraju. Przekazał, że padł kolejny rekord liczby zakażeń wirusem SARS-CoV-2. Jak dodał, to więcej niż notowane w ubiegłym tygodniu 25 tysiące nowych infekcji. Dokładne dane zostaną przekazane o godzinie 10:30.

Wczoraj Ministerstwo Zdrowia informowało o 19 936 zakażeniach i prawie 400 zgonach z powodu COVID-19. Tydzień temu, w środę 17 listopada nowych przypadków koronawirusa było 24 239 a 463 osoby zakażone wirusem SARS-CoV-2 zmarły.

Wczoraj wykonano także rekordową liczbę testów na obecność wirusa. Liczba ta wyniosła aż 107 tysięcy. Jak dodaje Waldemar Kraska, z obserwacji rządu wynika, że dochodzimy do szczytu czwartej fali pandemii COVID-19.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c