Rewolucja w Lidlu. Chcą to wprowadzić już do końca 2023 roku

Sieć sklepów Lidl w Polsce wprowadza innowacyjne rozwiązanie, które ma zrewolucjonizować zakupy – kasy samoobsługowe XXL. Ten nowy format kas, który już zaczął pojawiać się w wybranych placówkach, ma zaskoczyć klientów swoją wielkością i funkcjonalnością.

Fot. Warszawa w Pigułcewq2

Kasy XXL – Więcej Przestrzeni dla Zakupów

Kasy samoobsługowe XXL, jak informuje Aleksandra Robaszkiewicz z Lidl Polska, mieszczą zdecydowanie więcej produktów niż tradycyjne kasy. „Mamy takich kas w rozmiarze XXL już 1,2 tys. i liczba ta stale rośnie” – mówiła Robaszkiewicz w połowie roku, cytowana przez portal Business Insider. Te nowe kasy mają zapewnić klientom większy komfort podczas pakowania zakupów, szczególnie tych w większych ilościach.

Ekspansja Kas Samoobsługowych

Lidl Polska rozwija ten pomysł już od kilku miesięcy, co przełożyło się na 1200 stanowisk kas XXL w połowie roku. W sumie, włączając tradycyjne kasy samoobsługowe, w sieci sklepów Lidl w Polsce funkcjonuje już ponad 5 tysięcy takich stanowisk.

Plan na Koniec 2023 Roku

Sieć planuje dalszą ekspansję kas samoobsługowych XXL, mając na celu ich wprowadzenie we wszystkich sklepach do końca 2023 roku. To krok, który ma nie tylko zwiększyć wygodę zakupów, ale także przyspieszyć proces obsługi klientów, szczególnie w godzinach szczytu.

Wprowadzenie kas samoobsługowych XXL jest odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów, którzy poszukują szybszych i bardziej efektywnych rozwiązań podczas codziennych zakupów. Lidl, słynący z innowacyjności i dostosowywania się do wymagań rynku, ponownie udowadnia, że jest na czele zmian w branży detalicznej.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]