Robert Lewandowski odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski!

Robert Lewandowski został właśnie odznaczony przez prezydenta Andrzeja Dudę Krzyzem Komandorskim Odrodzenia Polski. Wyróżnienie przyznano mu za wybitne osiągnięcia sportowe i promowanie kraju na arenie międzynarodowej.  

Fot. Warszawa w Pigułce

To wielki dzień w życiu piłkarza Roberta Lewandowskiego. Sportowiec został dziś zaproszony do Pałacu Prezydenckiego, aby odebrać wyjątkowe oznaczenie z rąk prezydenta. Andrzej Duda wręczył mu właśnie Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski, za wybitne osiągnięcia sportowe i promowanie kraju na arenie międzynarodowej.

Podczas uroczystości obecny był między innymi prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek. Prezydent podkreślił, że przyznanie Robertowi Lewandowskiemu tego odznaczenia jest bez wątpienia konieczne, a liczy również na to, że zdobędzie on kolejne trzy, jeszcze wyższe.

Robert Lewandowski przyjechał do Polski na zgrupowanie. Już za kilka dni kadra reprezentacji Polski rozegra mecze eliminacyjne do mistrzostw świata. 25 marca Polacy zmierzą się z Węgrami, 28 marca a Andorą, a 31 marca z Anglią.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c