Rodzice zginęli w wypadku. Osierocili dwójkę dzieci

Do wypadku doszło wczoraj na drodze krajowej numer 61 w miejscowości Kołaki (woj.mazowieckie) na trasie Ostrołęka-Różan. Jak informują służby doszło do czołowego zderzenia autokaru z samochodem osobowym. 1 osoba zginęła na miejscu, druga zmarła w szpitalu, 11 osób zostało rannych, w tym dwoje dzieci. Droga  na czas działań prokuratora i policji była zablokowana.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że doszło do czołowego zderzenia autokaru z samochodem osobowym. Po zderzeniu autokar wpadł do rowu i wylądował na boku.

Zginęły dwie osoby kierowca i pasażerka audi. Dzieci w wieku 2 i 9 lat podróżujące autem zostały przewiezione na Komendę Miejską Policji w Ostrołęce, gdzie zajęli się nimi funkcjonariusze. Aktualnie dzieci zostały przekazane kuzynostwu. 11 osób zostało rannych, w tym dwoje dzieci.

Na miejscu lądował śmigłowiec LPR, który zabrał najciężej ranną osobę do szpitala.

Jak się okazało kierowca audi, który zginął był pracownikiem policji.

Z ogromnym smutkiem informujemy, że wczoraj 27 października 2019 r. w wypadku drogowym tragicznie zginął Pan Sebastian Długosz Naczelnik Wydziału Utrzymania Systemów Informatycznych Policyjnych i Krajowych Biura Łączności i Informatyki KGP. Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk w imieniu własnym, kierownictwa oraz wszystkich pracowników i policjantów składa rodzinie oraz bliskim wyrazy współczucia” – informuje Komenda Główna Policji

Źródło: eOstroleka.pl


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.