Rodzinna tragedia w Ostrowi. Wszystkie ofiary były spokrewnione. Wracali z cmentarza

W tragicznym wypadku w Ostrowi zginęły dwie osoby, a trzy zostały ranne. Okazało się, że wszyscy poszkodowani byli ze sobą spokrewnieni. Wracali z cmentarza.

Fot. eOstroleka.pl

Do zdarzenia doszło około 9.30 przy ul. Lubiejewskiej w Ostrowi Mazowieckiej.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem potrącił na przejściu dla pieszych 71-letnią kobietę, a następnie uderzył w hondę. Zarówno kobieta, jak i kierowca hondy zginęli na miejscu. Sprawca wypadku skończył jazdę na zaparkowanym citroenie. W pojeździe znajdowały się trzy osoby. 44-letnia matka i jej dwoje dzieci trafili to szpitala.

Sprawca wypadku porzucił auto i uciekł. Mężczyzna został zatrzymany. Okazało się, że w przeszłości był karany za jazdę po alkoholu i miał orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów.

Okazało się też, że wszyscy pokrzywdzeni byli ze sobą spokrewnieni. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że kierowca hondy czekał na żonę, która przechodziła przez przejście. Do rodziny należała także kobieta i jej dzieci, którzy czekali zaparkowanym citroenie. Wszyscy razem odwiedzali wcześniej bliskich na cmentarzu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c