Rosja grozi wojną na pełną skalę!

Dmitrij Miedwiediew po raz kolejny grozi wojną nuklearną na pełną skalę. Jak tłumaczy, winne temu jest NATO, które dostarcza broń dla Ukrainy, a także Finlandia, która dołącza do sojuszu. 

Słowa byłego prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa cytuje CNBC. Jak infomują, mężczyzna miał dziś powiedzieć, że dostawy broni na Ukrainę „zwiększyły prawdopodobieństwo bezpośredniego i otwartego konfliktu między NATO a Rosją. Państwu Władimira Putina nie podoba się fakt, że kraje NATO nie tylko zaopatrują Ukrainę w sprzęt, ale również szkolą ich z obsługi broni.

Dlatego po raz kolejny Dmitrij Miedwiediew, który jest w tej chwili bliskim współpracowanikiem Władimira Putina, grozi wojną nuklearną na światową skalę. Dodatkowo, napięcie w Rosji wzrosło po tym, jak dziś premier i prezydent Finlandii wydali oświadczenie, w którym zapowiedzieli przystąpienie ich kraju do NATO.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.