Rosyjscy YouTuberzy wkręcili Andrzeja Dudę? „Prank” wylądował w sieci! [WIDEO]

Rosyjscy YouTuberzy twierdzą że nabrali Andrzeja Dudę. W sieci pojawiło się nawet nagranie zatytułowane „Prank na prezydencie Polski Andrzeju Dudzie”.

Nagranie opublikowali Władimir Kuzniecow i Aleksiej Stoljarow. To YouTuberzy znani zrobienia telefonicznych żartów osobom publicznie znanym m.in. Eltonowi Johnowi i Księciu Harry’emu.

Rozmowa miała dotyczyć między innymi pandemi oraz wyborów prezydenckich. Nagranie trwa 11 minut. YouTuberzy, o ile nagranie jest prawdziwe, próbują także przekonać rozmówcę że dzwonił Rafał Trzaskowski i kazał gratulować sobie wygranej.

Kancelaria prezydenta nie odniosła się jeszcze oficjalnie do nagrania. Jednak przed godziną 8:00 sprawę skomentował w programie w „Graffiti” w Polsat News wiceszef MSWiA Paweł Szefernaker.

Nie wiem, na ile to jest prawda, bo filmik widziałem chwilę przed wejściem do studia. (…) Jeśli to nagranie jest prawdziwe – choć wątpię – wtedy trzeba będzie wyciągnąć wnioski wobec tego, kto dopuścił do tej sytuacji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c