Rowerzysta wjechał w pieszą na chodniku. Zwyzywał ją od ku**w i uderzył pięścią w twarz

Na ulicy Andersa na wysokości Stawki w Śródmieściu doszło do zderzenia rowerzysty na miejskim rowerze z pieszą, która poruszała się chodnikiem. Po całym zajściu cyklista zwyzywał kobietę a następnie uderzył ją z pieści w twarz. Sprawca został zatrzymany przez policję.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem na chodniku przy ulicy Andersa, jednak cała sytuacja przeniosła się na ulicę Stawki na wysokości Dzikiej. Rowerzysta poruszający  się chodnikiem potrącił prawidłowo idącą kobietę. Jak mówiła piesza w rozmowie z naszym reporterem rowerzysta potrącił ją i zwyzywał od jeb***ch ku**w i dodał, że rowerzyści mają pierwszeństwo wszędzie. Po czym z pięści uderzył ją w twarz i próbował oddalić się z miejsca zdarzenia zamachując się jeszcze nad kobietą torbą. Całą sytuacje widział radiowóz, który przejeżdżał, rowerzysta został obezwładniony i zakuty w kajdanki przez policjantów. Następnie został przewieziony na komisariat w celu dalszych czynności. Kobieta została przebadana przez Zespół Ratownictwa Medycznego i nie wymagała hospitalizacji. Piesza pojechała na komisariat zeznawać w tej sprawie.

Informację o takim zajściu potwierdza Rafał Rutkowski z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. Jak dodaje policjant „mężczyzna został zatrzymany i są prowadzone z nim dalsze czynności. Więcej w tej sprawie będziemy mogli powiedzieć rano”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c