Rowerzysta zginął przy Dworcu Wileńskim. Apel do świadków

5 lutego 2021 roku około godziny 12 na skrzyżowaniu al. Solidarności z Targową doszło do wypadku rowerzysty, który się wywrócił i doznał poważnych obrażeń. 72-letni mężczyzna trafił do szpitala, gdzie kilka dni później zmarł. Okoliczności zdarzenia nie do końca są wyjaśnione. Aktualnie przeglądany jest monitoring, który może pomóc śledczym w ustaleniu przebiegu zdarzenia. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Z naszych informacji wynika, że rowerzysta wywrócił się i doznał poważnych obrażeń. Zmarł 6 dni później. Nie wiadomo czy w zdarzeniu brał udział samochód osobowy marki skoda fabia. Aktualnie wszystko weryfikowane jest przez monitoring. Do zdarzenia nie była wezwana policja co utrudnia śledztwo ws. wypadku.

Wkrótce zostanie przeprowadzona sekcja zwłok mężczyzny.

Komenda Rejonowa Policji VI oraz Prokuratura Warszawa Praga-Północ poszukuje świadków tego tragicznego zdarzenia. Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub wiedzą coś o wypadku proszone są o zgłaszanie się na policję.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c