Rowerzystka wjechała do bagna. Nie mogła się wydostać

Wczoraj oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach otrzymał informację, że na terenie przyległym do siedleckich stawów rowerzystka wpadła w bagnisko i nie może się wydostać. Dyżurny natychmiast skierował tam najbliższy patrol. Policjanci odnaleźli kobietę, wydostali z bagien i udzielili jej pomocy.

Fot. Pixabay

Wczoraj około południa do dyżurnego siedleckiej komendy wpłynęło nietypowe zgłoszenie. Wynikało z niego, że młoda kobieta na terenie przyległym do siedleckich stawów utknęła w bagnisku. Kobieta była roztrzęsiona i prosiła o pilną pomoc. Jednocześnie nie umiała dokładnie wskazać miejsca gdzie się znajduje.

W rejon zdarzenia natychmiast skierowany został najbliższy patrol. Policjanci skontaktowali się z poszkodowaną telefonicznie i polecili jej odczytać lokalizację i wysłać informację dot. położenia geograficznego. Na tej podstawie, po krótkim sprawdzaniu terenu odnaleźli zgłaszającą. Mundurowi musieli, poruszać się pieszo, bo podmokły teren nie pozwalał na wjazd radiowozem. Po odnalezieniu kobiety funkcjonariusze wyciągnęli ją wraz z rowerem z grząskiego terenu. Nie potrzebowała pomocy medycznej była tylko bardzo przestraszona i pogryziona przez komary.

Gdy kobieta się uspokoiła, policjanci odwieźli 20-latkę do miejsca zamieszkania.

Autor: kom. Agnieszka Świerczewska


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c