Rozbito gang, który kradł… krasnale ogrodowe

Policjanci z wydziału kryminalnego żyrardowskiej komendy wpadli na trop osób, które jako źródło zarobku uczyniły sobie kradzieże. Nietypowe było to, że ich łupem padały ozdoby ogrodowe. Dwóch mężczyzn (21 i 22 lata) usłyszało zarzuty kradzieży. Grozi im teraz do 5 lat więzienia.

W ostatnich tygodniach w Żyrardowie i okolicy dochodziło do kradzieży ozdób ogrodowych: donic, rzeźb i krasnali. Dzięki skutecznej pracy funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego udało się „namierzyć” podejrzanych.

W piątek „kryminalni” z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie zatrzymali dwóch mężczyzn (21 i 22 lata). Usłyszeli już po dwa zarzuty kradzieży, lecz nie jest wykluczone, ze usłyszą kolejne bowiem sprawa jest rozwojowa. Podejrzanym grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci pracujący zabezpieczyli dużą ilość donic i figur ogrodowych. Osoby, którym ostatnio zostały skradzione przedmioty tego typu proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę st. sierż. Damianem Mrowcem tel.: 46 858 21 49 lub dyżurnym KPP w Żyrardowie tel.: 46 858 22 00.

Autor: st. asp. Agnieszka Ciereszko


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c