Różne pomysły na lokalizacje targowiska na Ursynowie. Jednak mieszkańcy nie są zgodni

Najpopularniejszy targ na Ursynowie wciąż nie znalazł nowej lokalizacji. Pada wiele pomysłów umiejscowienia bazarku „Na Dołku”. Ale póki co żadna nie zadowala wszystkich obywateli dzielnicy.

Fot. Pixabay

Tunel na Ursynowie ma być gotowy na przełomie marca i kwietnia 2021. Wielu jednak uważa, że miasto nie zdąży skończyć budowy. Przed rozpoczęciem prac, bazarek „Na Dołku” miał swoją lokalizację przy Płaskowickiej.

Trwa burzliwa dyskusja nad nową lokalizacją targowiska. Jedną z lokalizacji zaproponowanych przez radnego Piotra Skubiszewskiego było skrzyżowanie ulic Rosoła i Płaskowickiej. Przez innego-  jest to parking P&R Stokłosy. W internecie można przeczytać też inne lokalizacje, które proponują mieszkańcy.

Na liście propozycji od mieszkańców jest też między innymi parking za Urzędem Dzielnicy Ursynów. To właśnie na tę lokalizację oddano najwięcej głosów w internetowym głosowaniu. Parking wygrywa z przewagą ponad 350 głosów. Na drugim miejscu jest powrót na Braci Wagów, a na trzecim właśnie parking P&R Stokłosy. Ale są też tacy, którzy uważają, że bazarek powinien być całkowicie usunięty.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c