Rozrywka w czasach koronawirusa! Koncert na balkonie w Warszawie! [NA ŻYWO]

Wzorem Włochów, warszawiacy zaczęli bawić się na balkonach! Na Nowolipiu trwa właśnie koncert z jednego z balkonów.



Dobry nastrój to podstawa.

Ten koncert dla sąsiadów ma sprawić radość dla sąsiadów.

 

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl