Rusza nowa sieć odbioru i nadawania paczek!

PKN ORLEN zdecydowało się zainwestować w sieć punktów nadań i odbioru paczek. Od teraz odpowiadać będzie również za markę „ORLEN Paczka”, która jest następcą „Paczki w Ruchu”. W całej Polsce powstało już ponad 6 tysięcy punktów. 

Fot. Pixabay

PKN Orlen rusza z nową siecią punktów nadań i odbiorów przesyłek pod marką „Orlen Paczka”. Jak zapowiadają władze Orlenu, paczki będą dostarczane w jeden, maksymalnie dwa dni, na odbiór natomiast będziemy mieć trzy dni. To więcej niż w zwykłych paczkomatach, gdzie najczęściej mamy na to 48 godzin.

W tej chwili Orlen Paczka obejmuje już ponad 6 tysięcy punktów zlokalizowanych w całej Polsce. Dodano również własne automaty paczkowe, które pojawiły się w największych miastach w kraju. Paczkomaty takie stoją chociażby w Warszawie, Krakowie, Łodzi czy we Wrocławiu. Punkty zlokalizowane są w wygodnych dla kierowców miejscach, gdzie można zaparkować samochód czy, jak w przypadku niektórych lokalizacji, nawet w niego nie wysiadać.

Orlen Paczka to następca Paczki w Ruchu. Jednak, jak podkreśla zarząd Orlen, bardziej udoskonaloną. Wiele problemów, które miała Paczka w Ruchu, są obecnie poddawane dyskusji i rozwiązywane. Celem koncernu jest łącznie 10 tysięcy punktów odbioru paczek. Zgodnie ze strategią, PKN Orlen do 2030 roku zainwestuje w rozwój działalności detalicznej około 11 mld zł.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c