Ruszyła odbudowa budynku Prudential! Górne piętra ze szkła?

DSC_0210

Ruszyła odbudowa budynku należącego niegdyś do towarzystwa ubezpieczeń Prudential. Na porzuconym cztery lata placu budowy pojawili się robotnicy, praca wre i wszystko wskazuje na to, że tym razem odbudowa dojdzie do skutku. Tę sensacyjną wiadomość podali użytkownicy portalu Skyscrapercity.

Wiadomość o odbudowie jest dobrą wiadomością. Zła jest taka, że rodzina Likusów, która odkupiła ten budynek od firmy Polimex Mostostal zamierza obiekt przebudować. Oznacza to, że nigdy nie wróci już do dawnych, przedwojennych kształtów. Jeden z użytkowników portalu o nicku „dmgary” poinformował, że widział plany odbudowy. Górne piętra, które są zmniejszone i cofnięte wgłab budynku zostały zrównane z cała bryłą obiektu i… oszklone.

Rodzina Likusów, do których należy również sklep Vitkac, nie komentuje sprawy. Jeżeli chcecie zobaczyć, jak wygląda wnętrze budynku obecnie, zajrzyjcie do artykułu w którym zdjęcia obiektu wykonywał Szary Burek.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.