Ryszard Czarnecki rezygnuje z kandydowania na prezesa PZPS!

Trwa Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów PZPS. Podczas zjazdu ma zostać wyłoniony nowy prezes krajowego związku. Jak się jednak okazuje, nie zostanie nim jeden z faworytów, Ryszard Czarnecki. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Dziś rozpoczęło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów PZPS, które potrwa do wtorku. Podczas zjazdu ma zostać wybrany nowy prezes krajowego związku. O stanowisko ubiegało się siedmiu kandydatów, jednak zdecydowanymi faworytami okazali się być Ryszard Czarnecki i Sebastian Świderski.

Jak się jednak okazuje, Ryszard Czarnecki nie ma tego w planach. Europoseł dziś przekazał, że rezygnuje z kandydowania na objęcie stanowiska szefa Polskiego Związku Piłki Siatkowej.  O swojej decyzji poinformował podczas briefingu, który zorganizowano chwilę przed rozpoczęciem zjazdu.

„Rezygnuję z kandydowania na prezesa PZPS, związku, który dla mnie jest bardzo ważny i jego dobro jest bardzo ważne. Czasami trzeba skasować własne ambicje i po prostu grać w zespole. To jest czas, kiedy trzeba pokazać wobec sponsorów, wobec kibiców, świata polityki, że potrafimy działać ponad podziałami.”

-przekazał Ryszard Czarnecki. Udzielił także poparcia Sebastianowi Świderskiemu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c