Rząd rozważa wprowadzenie zakazu przemieszczania się! Jeszcze przed świętami!

Doradca premiera ds. COVID-19 przekazał, że ze względu na rozwijającą się trzecią falę koronawirusa,  rząd rozważa wprowadzenie zakazu przemieszczania się. Miałoby to nastąpić jeszcze przed świętami wielkanocnymi.

Koronawirus nie odpuszcza. Dziś rano w programie „Rozmowa Piaseckiego” na antenie TVN24 gościem był profesor Andrzej Horban. Główny doradca premiera ds. COVID-19 mówił o rozwijającej się trzeciej fali pandemii koronawirusa w Polsce.

Konsultant krajowy w dziedzinie chorób zakaźnych zaapelował do wszystkich Polaków, aby się szczepili. Zaznaczył, że ma nadzieję, że dzięki temu już wkrótce dobowa liczba zakażeń wirusem SARS-CoV-2 spadnie. Prof. Horban przewiduje, że może to się stać pod koniec maja lub w czerwcu.

Zaznaczył, że rząd myśli nad wprowadzeniem zakazu przemieszczania się po kraju, jeszcze przed Wielkanocą. Wyjaśnił, że wynika to przede wszystkim z rozsądku, ponieważ wciąż wiele osób nie przestrzega obostrzeń.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c