Rzecznik policji tłumaczy działania funkcjonariuszy w centrum Warszawy

Najważniejsze jest to, żeby nikomu nic się nie stało i nie zostało zniszczone. Nasze działania już zostały podjęte zdecydowanie wcześniej. mówimy tu o zabezpieczeniu miejsca w których mogło dojść do różnego rodzaju wydarzeń. Stąd między innymi opłotowania o których była mowa wcześniej – mówi nadkom. Sylwester Marczak rzecznik komendy stołecznej policji na antenie tvn24.

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Dodaje, że tego typu środki były użyte już wcześniej na ulicach Warszawy – „Wszystkie działania, wszystkie ruchy policjantów, wszystkie środki które są użyte w tym zabezpieczeniu są związane tylko i wyłącznie z bezpieczeństwem osób uczestniczących (…) W momencie w którym podejmowane są decyzje chociażby o wyłączeniu ruchu to takie informacje z centrum operacyjnego działającego w komendzie stołecznej policji trafiają do odpowiednich podmiotów w ratuszu. nie wiem jak korespondencja jest przekazywana, być może pani rzecznik nie uwzględniła tej informacji w swoich źródłach”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c