Rzecznik Szpitala Bródnowskiego: „Szpital funkcjonuje stabilnie”

„Jeden z lekarzy oddziału gastrologicznego w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim poinformował, że jest zakażony koronawirusem” – powiedział dyrektor Śródmiejskiego Centrum Klinicznego Piotr Gołaszewski. W rozmowie z Warszawą w Pigułce rzecznik szpitala Bródnowskiego wyjaśnił jak obecnie wygląda sytuacja w szpitalu.

Doktor był na ostatnim dyżurze po tym jak miał kontakt z osoba zarażona, wiec w naszej ocenie nie mógł zarażać.” – mówi nam Piotr Gołaszewski.
„Szpital funkcjonuje stabilnie. Ludzie nadal potrzebują pomocy i my ją im zapewniamy.
W porozumieniu z sanepidem podjęliśmy decyzje, ze szpital nie będzie zawężał działania, a na obserwacji będą osoby, które miały bezpośredni kontakt z doktorem.
Kwarantannie będą poddane osoby. które były pacjentami” – zapewnia rzecznik.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl