Rzucił hulajnogą w drzwi radiowozu

Dzielnicowi z Żoliborza zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym do odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności. 28-latek na widok patrolu mundurowych rzucił hulajnogą w drzwi radiowozu, a następnie próbował ratować się ucieczką. Zatrzymany po krótkim pościgu usłyszał już zarzut za uszkodzenie mienia oraz został doprowadzony do zakładu karnego. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Żoliborscy dzielnicowi patrolując plac Inwalidów zauważyli mężczyznę poszukiwanego listem gończym, jadącego hulajnogą. 28-latek od pół roku ukrywał się przed organami ściągania, w związku z orzeczoną karą 1 roku pozbawienia wolności. Mężczyzna zorientował się, że został rozpoznany i w momencie kiedy mundurowi wysiadali z radiowozu, rzucił hulajnogą w drzwi pojazdu, a następnie zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim i już po kilku minutach mieli go w rękach.

Zatrzymany trafił do policyjnej celi. Śledczy po zebraniu materiału dowodowego przedstawili mu zarzut uszkodzenia mienia. 28-latek został przetransportowany do zakładu karnego. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c