Są pierwsze skutki upału. Część tramwajów omija Arkadię!

Upały zawitały na dobre do stolicy. Są pierwsze tego skutki. Tory tramwajowe w okolicach Centrum Handlowego „Arkadia” pod wpływem temperatury wygięły się, co wymusiło skierowanie na objazdy trzech linii tramwajowych.

fot. Czytelnik

O wydarzeniu poinformował nas jeden z motorniczych, który z przyczyn technicznych nie zrealizuje swojego kursu dotychczas obowiązującą trasą.

ZTM na stronie internetowej poinformował pasażerów o występujących problemach i skierował linie nr 17, 33 i 35 na trasy objazdowe.

Z przyczyn technicznych tramwaje linii 17, 3335 kierowane są na następujące objazdy:

Linie 17, 33 jadące w kierunku TARCHOMIN KOŚCIELNY/METRO MŁOCINY: od przystanku KINO FEMINA 08: al. Jana Pawła II – al. „Solidarności” – Okopowa – Rondo Zgrupowania AK „Radosław” i dalej do własnych tras.

Linia 35 jadąca w kierunku: NOWE BEMOWO: Andersa – Adama Mickiewicza – Słowackiego – Marymoncka – Al. gen. Marii Wittek – „Metro Młociny” – Nocznickiego – Wólczyńska – al. Władysława Reymonta i dalej do własnej trasy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c