Są wyniki testów na COVID-19 Donalda Tuska!

Kilka dni temu informowaliśmy, że Donald Tusk przebywa na kwarantannie i czeka na wyniki testu na wirusa SARS-CoV-2. Teraz przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych o wyniku.

Fot. Warszawa w Pigułce

Donald Tusk 15 października uczestniczył w spotkaniu Europejskiej Partii Ludowej przed szczytem UE w Brukseli. Kilka dni później ze względu na objawy typowe dla zakażenia koronawirusem podjął decyzję o poddaniu się samoizolacji w domu.

Informacje o kwarantannie i zrobieniu testu na wirusa SARS-CoV-2 podał portal politico.eu. On sam wtedy nie skomentował sytuacji. Dopiero teraz poinformował, że wynik testu na COVID-19 jest negatywny. Zamieścił w mediach społecznościowych swoje zdjęcie na plaży w Gdańsku.

„Już w Gdańsku! Test – negatywny, nastrój – pozytywny. Jogging z maską. A wybrzeże Bałtyku jak zawsze piękne. Bądź bezpieczny i zdrowy!”

-napisał na Instagramie polityk. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy pod adresem byłego premiera Polski.  Wiele osób pisało, że miło widzieć Donalda Tuska w takim nastroju. Inny życzyli mu dalszego dobrego zdrowia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c