Sadownik podejrzany o upicie i zgwałcenie 16-latki! Grozi mu nawet do 12 lat więzienia!

65-letni sadownik z Radomia został podejrzany o upicie i gwałt 16-letniej dziewczyny, która u niego pracowała. Mężczyzna stanie przed sądem. Grozi mu nawet do 12 lat pozbawienia wolności. 

Fot. Shutterstock

65-latek zatrudnił u siebie w sadzie pod Radomiem młodą dziewczynę do prac sezonowych. Pracowała tam również jej matka, jednak na noc wracała do domu. 16-latce właściciel sadu zapewnił lokum, aby nie musiała po nocy dojeżdzać.  Według opinii śledczych, podczas pełnienia przez nią obowiązków, mężczyzna upił ją, użył wobec niej przemocy, szarpiąc i bijąc po całym ciele. Następnie miał doprowadzić do obcowania płciowego wbrew jej woli.

Rano dziewczyna uciekła na rowerze do domu. Była cała poturbowana i obolała, nie pamiętała co się z nią działo. Matka dziewczyny złożyła więc zawiadomienie na policji.  Teraz mężczyzna stanie przed sądem. Zarzucono mu popełnienie dwóch przestępstw. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Radomiu przekazała, że mężczyźnie grozi nawet do 12 lat więzienia.

Póki co 65-latek nie przyznał się co zarzucanych mu czynów i wszystkiemu zaprzeczył. Trwa dalsze postępowanie w sprawie, które rozpatrzy Sąd Rejonowy w Radomiu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c