Samochód całkowicie zmiażdżony. 4 osoby ranne, w tym kobieta w 8 miesiącu ciąży [ZDJĘCIA]

Na skrzyżowaniu Jagiellońskiej z Kotsisa doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Cztery osoby są ranne, w tym kobieta w ciąży. Na miejscu pracowały 5 zastępów straży pożarnej, 4 pogotowia ratunkowe i 4 radiowozy policji.

Ze wstępnych ustaleń do, których dotarł nasz report wynika, że Ford jadący ulicą Jagiellońską w kierunku Ronda Starzyńskiego zrobił nagły manewr zjeżdżając na lewy pas na, którym wykonywał lewoskręt Hyundai. Ford z impetem uderzył w Hyundaia a ten wjechał czołowo w jadący przeciwnym pasem Toyotę.

4 osoby zostały ranne, w tym kobieta w 8 miesiącu ciąży. Najciężej ranny był mężczyzna z Hyundaia miał urazy ręki, był przytomny ale „nie kontaktował”. Z urazem ręki prawdopodobnie złamaniem został też przewieziony mężczyzna z Toyoty i kobieta w 8 miesiącu ciąży. Stan mężczyzny z Forda nie jest znany.

To była chwila usłyszeliśmy huk, a następnie samochód, który jedzie w naszym kierunku” – mówił naszemu reporterowi pasażer Toyoty

Zablokowane były ogólnie 4 pasy dwa w kierunku Ronda Starzyńskiego i dwa w kierunku Modlińskiej. Policja, także wstrzymywała ruch na czas badania przyczyn i okoliczności wypadku.

Na miejscu pracowało 5 zastępów straży pożarnej, 4 pogotowia ratunkowe i 4 radiowozy policji.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.