Samochód uderzył w drzewo, na miejscu LPR. Poważny wypadek pod Tarczynem
Na drodze gminnej pod Tarczynem doszło do poważnego wypadku. Kierowca uderzył w drzewo. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Do zdarzenia doszło przed godziną 13 niedaleko Tarczyna.
„Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca najprawdopodobniej przekraczając prędkość, stracił panowanie nad kierownicą i na zakręcie uderzył w drzewo” – mówi nam nadkom. Jarosław Sawicki z piaseczyńskiej Policji.
Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, 40-latek został zabrany do szpitala w poważnym stanie przez zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.
