Samochód wzbił się w powietrze i wylądował w kościele! „Czy pobił rekord skoczni?” [WIDEO]

Sytuacja miała miejsce w woj. łódzkim, ale film dajemy, jako przestrogę. Choć zdarzenie jest poważne internauci śmieją się i pytają czy „kierowca pobił rekord skoczni”. Chwila nieuwagi wystarczy, by skończyć w taki sposób. Kierowca trafił do szpitala.


Prawie puste drogi nie zwalniają z odpowiedzialności i przestrzegania przepisów – pisze Łódzka Policja, która bada przebieg zdarzenia.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło po godz. 18 w miejscowości Rąbień w pow. zgierskim. 41-letni kierujący suzuki swift wjechał na nasyp ronda i wzbił się autem w górę „lądując” na terenie posesji gdzie uderzył w zabudowania przykościelne.

Zakleszczonego z pojazdu pomogli wyciągnąć strażacy. Został przetransportowany do szpitala. Od mężczyzny była wyczuwalna woń alkoholu. Badanie krwi wykaże czy prowadził w stanie nietrzeźwości.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c