Sąsiedzi morderczyni dla TVN Warszawa: „Płakała z nami, paliła znicze”

Portal TVN Warszawa rozmawiał z sąsiadami zabitej kobiety. Z ich relacji wynika, że 32-letnia Magdalena M., która przyznała się do zbroni, dzień do jej dokonaniu zjawiła się na miejscu tragedii i… opłakiwała śmierć swojej ofiary.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

„Stała z nami pod oknem, płakała, paliła znicze” – mówili reporterowi TVN Warszawa sąsiedzi zamordowanej. Niedługo potem, Magdalena M. została zatrzymana. Przedstawiono jej zarzut zabójstwa do którego się przyznała i złożyła obszerne wyjaśnienia.

„Ustalamy jaki był motyw, ale nie ukrywam, że sama kwalifikacja tego czynu, a więc zabójstwo z rozbojem (…) wskazuje na chęć uzyskania korzyści majątkowej. Tym bardziej, że z mieszkania zniknęły wartościowe rzeczy” – mówił na konferencji, Artur Oniszczuk, szef prokuratury Praga – Północ w Warszawie.

W sprawie tej zatrzymano ponadto sześć innych osób, jednak po różnorakich badaniach wariograficznych i przesłuchaniu ich, zwolniono ich do domu. Prokuratora dodaje, że w tej sprawie wykorzystywać będzie także biegłych w tym biegłych psychiatrów. Prokuratura nie wyklucza kolejnych zatrzymań w tej sprawie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.