Wiemy do kiedy nie będą działać schody na metrze Centrum. Nie uwierzycie!

Do awarii schodów doszło w czwartek, w wyniku upadku 4 osoby zostały ranne. Teraz jak informuje Metro Warszawskie, Transportowy Dozór Techniczny musi przeprowadzić badania napędu w Krakowie do tego czasu czyli prawdopodobnie do listopada lub dłużej schody będą wyłączone z ruchu.

Fot. Natalia Zmorka

Ze względu na awarię schodów ruchomych na stacji metra Centrum, korzystanie z wejścia na perony dla pociągów odjeżdżających w kierunku Kabat jest utrudnione. Na miejscu pracują informatorzy Zarządu Transportu Miejskiego.

W związku z awarią schodów ruchomych na południowym wejściu do stacji metra Centrum w kierunku Kabat, korzystanie z nich przez pasażerów jest niemożliwe. Zostały one wyłączone do czasu zakończenia prac komisji wyjaśniającej przyczyny nieprawidłowego ich działania. Zachęcamy do korzystania z przejść na antresoli i wind. Pracownicy ZTM obecni na miejscu kierują pasażerów i udzielają wszelkich informacji na temat organizacji ruchu na stacji

Kandydat na prezydenta Warszawy Patryk Jaki zażądał wyjaśnień, jakie korki ws. awarii podjął ratusz. Czy wydano decyzję w sprawie przeprowadzenia audytu, a także o wyjaśnienie przyczyn tej awarii.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.