Sensacyjne doniesienia o Orlenie! Cały świat o tym mówi!

Daniel Obajtek, prezes grupy Orlen ogłosił ostatnio, że PKN Orlen zainwestuje 10 mln EUR i zostanie tytularnym sponsorem zespołu Alfa Romeo F1. Zapowiedział jednak jeszcze coś, co może wstrząsnąć sportowym światem.

Stacja paliw. Fot. Orlen / materiały prasowe

Ostatnio do zespołu Formuły 1 Alfa Romeo dołączył Robert Kubica. Wspierać go będzie Polski koncern, które stał się sponsorem tytularnym Alfa Romeo.

To jednak nie koniec rewelacji. Daniel Obajtek, prezes Orlenu nie wykluczył bowiem, że w niedalekiej przyszłości koncern zainwestuje i stworzy własny zespół F1. Oznaczałoby to znaczne koszty, ale zyski wizerunkowe byłyby nie do ocenienia.

Kiedy tylko informacja o możliwości samodzielnego wejścia Orlenu do F1 gruchnęła, w sieci pojawiło się od razu mnóstwo informacji na ten temat. Jednocześnie wszyscy komentatorzy cieszyli się z tego, że Orlen już zaangażował się w ten sport i stał się sponsorem tytularnym.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.