Sieć sklepów ominie zakaz handlu w niedzielę

Jak informuje portal Money.pl, spółka Dino zarejestrowała „pozostałą dzialalność pocztową i kurierską”. Oznacza to, że nawet w niedzielę będzie mogła przekazać swoje produkty klientom. 

Fot. Shutterstock

Sieć marketów Dino posiada w Polsce 1300 sklepów. Mimo to, wciąż pnie się do góry. W Dino można kupić bardzo różnorodne produkty, co przyciąga klientów. Teraz postanowiło ominąć przepisy, aby móc zapewnić zakupy również w niedzielę.

Jak donosi portal, w weekend spółka zarejestrowała siedem nowych rodzajów działalności. Wśród nich jest między innymi „pozostała dzialalność pocztowa i kurierska”, która oznacza, że w sklepach powstaną punkty odbiór paczek.

Póki co sieć nie potwierdziła spekulacji. Taki ruch otworzy możliwość prowadzenia sklepu również w niedzielę, a mimo to wciąż jest legalny. Z podobnego zapisu korzysta już między innymi sieć sklepów Żabka.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c