Sieć supermarketów zamknęła swoją ostatnią placówkę na Ursynowie. Co tam teraz powstanie?

Na Ursynowie zamknięto ostatni sklep „Piotr i Paweł”, mieszczący się przy metrze Stokłosy. Większość sklepów wykupiła sieć „Spar”, która otwiera się w różnych częściach miasta. Jednak w przypadku tej lokalizacji, pozostanie ona pusta. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Mimo, że sieć „Piotr i Paweł” była przez wielu uważana za drogą, to znalazła grono swoich sympatyków. Jak relacjonuje portal Haloursynow.pl, od dwóch lat sytuacja finansowa spowodowała, że w sklepie zaczęło się robić pusto. Ostatecznie zlikwidowano sklep przy ulicy Pileckiego, a pod koniec lipca zamknięto również supermarket przy alei Komisji Edukacji Narodowej 93.

Nowo tworzona sieć sklepów „Spar” przejmuje sklepy „Piotr i Paweł”. Jednak jak dowiedział się portal, nie planuje wznowić go w tej lokalizacji.

„Nie planujemy wznowienia działalności w tym miejscu w przyszłości. W obiekcie, w którym znajdował się lokal, występowały różne usterki techniczne, które były niezgodne z najwyższymi standardami naszej grupy.” 

-przekazało biuro prasowe „Spar”.

W okolicy znajduje się wiele innych supermarketów, jak chociażby Biedronka, Leclerc czy sklep Żabka.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c