Siła uderzenia wyrzuciła 17-latkę z samochodu. Poszkodowana nie żyje

W nocy z soboty na niedzielę w Bednarach doszło do tragicznego wypadku. Mimo starań policjantów i ratowników, 17-letnia dziewczyna nie przeżyła. Apelujemy o ostrożność, tylko od piątku na drogach naszego powiatu doszło do kilkunastu zdarzeń na drogach.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Do dyżurnego żyrardowskiej komendy Policji wpłynęła informacja o wypadku  w Bednarach. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce i zaczęli udzielać pierwszej pomocy najbardziej poszkodowanej 17-latce.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca fiatem 42-latka z nieustalonych przyczyn zjechała do rowu i uderzyła w ogrodzenie jednej z posesji. Siła uderzenia, wyrzuciła 17-latkę z pojazdu, niestety dziewczyna nie przeżyła. 42-letnia kierująca i 19-letni pasażer nie odnieśli poważnych obrażeń. Jakie były dokładne przyczyny wypadku wyjaśni policyjne postępowanie.

Jesienna pogoda i pierwsze przymrozki to niestety czas, kiedy trzeba wzmożyć swoją czujność na drogach. Tylko od piątku na terenie powiatu żyrardowskiego doszło do 13 kolizji i 3 wypadków.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c