Skakał po dachach samochodów

Trzy zarzuty karne dotyczące uszkodzenia mienia usłyszał w wolskiej komendzie 21-letni mężczyzna. Jest on podejrzany o uszkodzenie trzech samochodów. Straty zostały oszacowane na łączną kwotę ponad 18 tysięcy zł. Za ten czyn, mężczyźnie może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Kilka dni temu, w nocy, policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące skaczącego po dachu zaparkowanego auta mężczyzny. Na miejscu okazało się, że nie tylko ten pojazd  został uszkodzony. Dwa inne samochody, Seat oraz Volkswagen również miały widoczne wgniecenia karoserii. Dosłownie kilka minut później funkcjonariusze namierzyli mężczyznę, którego od razu rozpoznali po rysopisie. 21-latek próbował zatrzymywać jadące pojazdy.

Mężczyzna został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało, że ma prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Sprawa trafiła do wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c