Skandaliczna sytuacja w Al. Jerozolimskich! Nastolatek o mało nie zabił noworodka!

„5 sierpnia w Alejach Jerozolimskich na wysokości numeru 96 (tuz obok pomarańczowego biurowca) miała miejsce skandaliczna sytuacja z udziałem 4 chłopców w wieku ok 13-14 lat” – pisze nasza Czytelniczka.

Fot. Czytelniczka

„Siedziałam na ławce karmiąc córeczkę w wózku. Nagle tuż obok wózka przeleciał kamień wielkości pięści rzucony z impetem przez jednego z idących w stronę centrum nastolatków. Dzięki Bogu kamień nie wleciał do środka gondoli i nie zrobił krzywdy dziecku, ale było blisko.

Niestety nie zlokalizowałam kamer w tym miejscu natomiast tak czy owak powiadomię policję o zajściu. Zważywszy, że wiem do którego autobusu wsiedli chłopcy, a tam jest monitoring.

Apeluję do młodych ludzi którzy mają tego rodzaju pomysły, aby włączyli myślenie. Nawet nieumyślnie można czymś takim wyrządzić nieodwracalna krzywdę. Nawet nie chcę myśleć, co by było gdyby ten kamień uderzył w dziecko.

Rodzice błagam rozmawiajcie z dziećmi i uczulajcie na empatię względem drugiego człowieka. Nie wiem czy to była chęć popisania się przed kolegami czy coś innego. Mogę powiedzieć tylko tyle – jeżeli w tym wieku robi się takie głupoty to strach myśleć co będzie później”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c