Skandaliczne zachowanie kierownika pociągu SKM? „Ch*j je**ny. Wyj***e go z SKM-ki”

Napisała do nas Czytelniczka, która miała być świadkiem oburzającej sytuacji. Twierdzi, że podczas zmiany kierownika SKM jeden pracownik zachowywał się agresywnie w stosunku do drugiego. W sprawie zostało wszczęte postępowanie wyjaśniające.

Fot. Warszawa w Pigułce

„Dzień dobry, podróżuje pociągiem do Sulejówka Miłosnej” – napisała do nas Czytelniczka.

„Na stacji Warszawa Zachodnia doszło do sytuacji  która nie powinna mieć miejsca, której byłam świadkiem i osobiście potępiam takie zachowania i znęcanie się nad kimś ponieważ tego inaczej nie mogę ująć. Wsiadając do pociągu kierownik pociągu który zmieniał drugiego Pana kierownika zachowywał się agresywnie wobec tego Pana kierownika który wysiadał. Groził mu, wyskoczył na peronie do niego z rękami i krzyczał grożąc mu.

Proszę o wytłumaczenie i podjęcie działań, jakim prawem kierownik pociągu tak się zachowuje? Ten Pan który wysiadał nic się do niego nie odzywał nawet,a ten zaczął na niego krzyczeć i wyzywać. Skandaliczne zachowanie.Czy Państwa pracownik nie jest pod wpływem alkoholu? Prosiłabym o sprawdzenie ponieważ to jest niebezpieczeństwo, na dodatek nie posiada ten Pan maseczki, w pociągu zerwał jakąś kartkę z biletomatu i używał słów: 'ten ch*j je**ny. Wyj***e go z SKM-ki szybciej niż myśli'. Wstyd za to co pokazuje Państwa pracownik. Sytuacja miała miejsce w pociągu linii S2 w kierunku Sulejówka Miłosnej odjazd z Warszawy Zachodniej o godzinie 06:09″

Kamil Migała, Rzecznik Prasowy SKM przyznaje, że wiadomość od pasażerki dotarła już do spółki za pomocą mediów społecznościowych. Powiedział, że kobieta została już przeproszona za to, że musiała być świadkiem takiej sytuacji. W sprawie zostało wszczęte postępowanie wyjaśniające. Zabezpieczony i sprawdzony zostanie m.in. monitoring.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c