Skandaliczne zachowanie właścicielki księgarni. Tak potraktowała kandydatkę do pracy

„Księgarnia zatrudni do pracy sezonowej sierpien-wrzesien studentkę jako sprzedawcę cv proszę kierować na maila”  – brzmi treść ogłoszenia, które pojawiło się na OLX. Miejscem pracy miało być Piaseczno pod Warszawą. Praca miała być na pełen etat, a forma zatrudnienia to umowa zlecenie.Potencjalna kandydatka chciała znać więcej szczegółów dotyczących wymiaru godzin pracy, zapłaty.  Z pewnością nie takiej odpowiedzi się spodziewała.

„nie nauczyli pania w szkole jak przebiega proces rekrutacji najpierw wysyla pani cv i to pracodawca podejmuje decyzje czy pania zaprosi na rozm.kwalif.tam dowiaduje sie pani wszystkiego nie jestem pani kolezanka zeby sobie z pania mailowac widac ze byla pani tylko na rekrutacji do budy z kebabem tam wlasnie to tak wyglada podziekuje pani cv pewnie puste albo kelnerka zawsze po tym poznaje” – otrzymała w odpowiedzi na swoje pytania.

Ogłoszenie już zniknęło sieci.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.